English language

E-shop Laty.cz

Ochranné sítě fotogalerie

Kontaktujte nás

LaTy
Krnovská 43
792 01, Bruntál
tel: +420 603 990 535
laty@laty.cz
IC: 63012600
DIC: CZ7309254843

Novinky

arr3VýhodyBenefity pro Vás Vážíme si našich zákazníků a proto ke každému z Vás přistupujeme individuálně, ... arr3Dodáváme na SlovenskoOchranné sítě dodáváme také velkoobchodně na Slovensko. Jsme schopni zajistit zakázku dle Vašich... arr3Partneři stránek Laty.cz Firma LaTy.cz je podporována mnoha jinými weby formou výměny odkazů. Taktéž podporujeme tyto...

Šňůry - Šnúry

Firma LaTy již několik let provozuje výrobu technických šňůr. Používané materiály k výrobě šňůr PES, POP, PAD a také speciální materiály KEVLAR, NOMEX, DYNEEMA. Používáme technologie proplétání a pletení v plochém i kulatém provedení až do 15 mm průměru. Naše šňůry dodáváme do různých segmentů trhu např. horolezectví, parašutismus, vojenský sektor, průmysl, textilní výroba apod.


  • KEVLAR dokonale splňuje požadavky na odolnost proti proříznutí a nehořlavost (5x pevnější než ocel)

  • PAD 6.6 hlavní předností tohoto materiálu je samozhášivost

  • NOMEX® vlákno má vynikající odolnost vůči žáru a plamenům a na světovém trhu dominuje zejména na poli ochranných oděvů pro hasiče, armádu a policii.

  • DYNEEMA® vlákno je vyráběno z polyetylenu a neobsahuje žádné chemické složky, jedná se tedy o čisté vlákno s vysokou odolností proti vodě, vlhkosti. Má velice dobrou odolnost proti chemikáliím, UV záření a mikroorganismům.

 

 

 

Obchod se sňůrami Ochranné sítě fotogalerie

 

V případě nákupu v našem e-shopu nemůžeme garantovat vámi požadovanou barvu. Máte-li specifické požadavky, neváhejte nás kontaktovat pro sestavení individuální nabídky.


Nabízíme barvy dle standardních barevnic. Jsme schopni vyvzorovat nové výrobky dle přání zákazníka a přiloženého vzorku.Firma LaTy niekoľko rokov prevádzkuje výrobu technických šnúr. Používané materiály na výrobu šnúr PES, POP, PAD a tiež špeciálne materiály KEVLAR, NOMEX, DYNEEMA. Používame technológie prepletanie a pletenie v plochom aj guľatom prevedení do 15 mm priemeru. Naše šnúry dodávame do rôznych segmentov trhu napr horolezectvo, parašutizmus, vojenský sektor, priemysel, textilná výroba apod.

ZjY1OD