English language

E-shop Laty.cz

Ochranné sítě fotogalerie

Kontaktujte nás

LaTy
Krnovská 43
792 01, Bruntál
tel: +420 603 990 535
laty@laty.cz
IC: 63012600
DIC: CZ7309254843

Novinky

arr3VýhodyBenefity pro Vás Vážíme si našich zákazníků a proto ke každému z Vás přistupujeme individuálně, ... arr3Dodáváme na SlovenskoOchranné sítě dodáváme také velkoobchodně na Slovensko. Jsme schopni zajistit zakázku dle Vašich... arr3Partneři stránek Laty.cz Firma LaTy.cz je podporována mnoha jinými weby formou výměny odkazů. Taktéž podporujeme tyto...

Gumolana - Lana

Vyrábíme gumolana a šňůry vynikající vysokou kvalitou zpracování za použití moderních materiálů, které zaručují dlouhou životností. Gumolana a lana jsou klasického provedení, vhodná např. pro uchycení reklamních plachet, nákladních plachet, atd. až po speciálně upravená gumolana s monofilovým opletem z polyamidu 6.6 a aplikací 3M.

Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození jsou velice žádaná.

Obchod se sňůrami Ochranné sítě fotogalerie

Speciální gumolana

Pro extrémní použití jsme vyvinuli gumolana s monofilovým opletem z polyamidu 6.6 a aplikací 3M. Monofilový oplet má oproti klasickému výhody v dobré klouzavosti, lepší UV stabilitě a voděodolnosti (nenasákaje).

  • 3M (RETROX) jsme schopni aplikovat do jakéhokoliv gumolana. Jestliže gumolano s opleteným gumolanem je osvíceno v noci vytvoří se odrazivý efekt.

  • PAD 6.6 hlavní předností tohoto materiálu je samozhášivost

 

Klasická gumolana

Klasická gumolana o průměru od 1 mm – 13 mm vyrobena za použití pryžového vlákna Heveafil. Oplet je z polypropylenové technické příze, která je stabilizována proti působení UV záření. K dispozici máme materiál opletu v osmi barvách, které lze vyrábět za různých barevných kombinací.


 


Vyrábame gumolano a šnúry vynikajúcou vysokou kvalitou spracovania za použitia moderných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosťou. Gumolano a laná klasického prevedenia, vhodná napr pre uchytenie reklamných plachiet, nákladných plachiet, atď po špeciálne upravenej gumolano s monofilovým opletom z kevlaru, polyamidu 6.6 a aplikácií 3M.

NGE5NjEwZ