English language

E-shop Laty.cz

Ochranné sítě fotogalerie

Kontaktujte nás

LaTy
Krnovská 43
792 01, Bruntál
tel: +420 603 990 535
laty@laty.cz
IC: 63012600
DIC: CZ7309254843

Novinky

arr3VýhodyBenefity pro Vás Vážíme si našich zákazníků a proto ke každému z Vás přistupujeme individuálně, ... arr3Dodáváme na SlovenskoOchranné sítě dodáváme také velkoobchodně na Slovensko. Jsme schopni zajistit zakázku dle Vašich... arr3Partneři stránek Laty.cz Firma LaTy.cz je podporována mnoha jinými weby formou výměny odkazů. Taktéž podporujeme tyto...

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Firma LaTy dodává ke všem svým výrobkům příslušné příslušenství, důležité pro fixování, přichytávání, zahákování a upevňování při montáži sití. Příslušenství dodáváme pouze z kvalitního materiálu pro profesionální použití.

 

Obchod se sňůrami Ochranné sítě fotogalerie

 

  • Vázací pásky sloužící k přichycení sítě ke stojkám lešení nebo plotu. Vázací pásky jsou pro několikanásobné použití, díky speciálně navrženému zajišťujícímu systému. Materiál je houževnatý, odolný teplotám a je UV stabilní. Standardní délka pásku je 24 cm.

  • Háčky pro gumolana a lana jsou vyrobeny z kvalitní pružinové oceli u českého výrobce. Háčky dodáváme ve třech druzích dle průměru lana od 2 do 10 mm.

  • Objímky a hliníkové svorky na očka aplikujeme ke komponentům, kde je nutné napnout lana např. kladky, napínáky, skoby.

  • Ocelová lanka o velikosti průměru 3 - 6 mm.


NzBiYW