English language

E-shop Laty.cz

Ochranné sítě fotogalerie

Certifikát ISO:9001Penzion Laky


Gumolana - Lana

Vyrábíme gumolana a šňůry vynikající vysokou kvalitou zpracování za použití moderních materiálů, které zaručují dlouhou životností. Gumolana a lana jsou klasického provedení, vhodná např. pro uchycení reklamních plachet, nákladních plachet, atd. až po speciálně upravená gumolana s monofilovým opletem z polyamidu 6.6 a aplikací 3M.

Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození jsou velice žádaná.

Obchod se sňůrami Ochranné sítě fotogalerie

Speciální gumolana

Pro extrémní použití jsme vyvinuli gumolana s monofilovým opletem z polyamidu 6.6 a aplikací 3M. Monofilový oplet má oproti klasickému výhody v dobré klouzavosti, lepší UV stabilitě a voděodolnosti (nenasákaje).

  • 3M (RETROX) jsme schopni aplikovat do jakéhokoliv gumolana. Jestliže gumolano s opleteným gumolanem je osvíceno v noci vytvoří se odrazivý efekt.

  • PAD 6.6 hlavní předností tohoto materiálu je samozhášivost

 

Klasická gumolana

Klasická gumolana o průměru od 1 mm – 13 mm vyrobena za použití pryžového vlákna Heveafil. Oplet je z polypropylenové technické příze, která je stabilizována proti působení UV záření. K dispozici máme materiál opletu v osmi barvách, které lze vyrábět za různých barevných kombinací.


 


Vyrábame gumolano a šnúry vynikajúcou vysokou kvalitou spracovania za použitia moderných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosťou. Gumolano a laná klasického prevedenia, vhodná napr pre uchytenie reklamných plachiet, nákladných plachiet, atď po špeciálne upravenej gumolano s monofilovým opletom z kevlaru, polyamidu 6.6 a aplikácií 3M.

NjJjM