LaTy na FacebookuLaTy na InstagramuLaty.cz na Youtube

English language

Deutsche Sprache

E-shop Latysite.cz

Certifikát ISO:9001


Šňůry - Šnúry

Firma LaTy již několik let provozuje výrobu technických šňůr. Používané materiály k výrobě šňůr PES, POP, PAD a také speciální materiály KEVLAR, NOMEX, DYNEEMA. Používáme technologie proplétání a pletení v plochém i kulatém provedení až do 15 mm průměru. Naše šňůry dodáváme do různých segmentů trhu např. horolezectví, parašutismus, vojenský sektor, průmysl, textilní výroba apod.

 

  • KEVLAR dokonale splňuje požadavky na odolnost proti proříznutí a nehořlavost (5x pevnější než ocel)

  • PAD 6.6 hlavní předností tohoto materiálu je samozhášivost

  • NOMEX® vlákno má vynikající odolnost vůči žáru a plamenům a na světovém trhu dominuje zejména na poli ochranných oděvů pro hasiče, armádu a policii.

  • DYNEEMA® vlákno je vyráběno z polyetylenu a neobsahuje žádné chemické složky, jedná se tedy o čisté vlákno s vysokou odolností proti vodě, vlhkosti. Má velice dobrou odolnost proti chemikáliím, UV záření a mikroorganismům.

Šňůry

 

Obchod se sňůramiOchranné sítě fotogalerieOchranné sítě fotogalerie

 

V případě nákupu v našem e-shopu nemůžeme garantovat vámi požadovanou barvu. Máte-li specifické požadavky, neváhejte nás kontaktovat pro sestavení individuální nabídky.


Nabízíme barvy dle standardních barevnic. Jsme schopni vyvzorovat nové výrobky dle přání zákazníka a přiloženého vzorku.Firma LaTy niekoľko rokov prevádzkuje výrobu technických šnúr. Používané materiály na výrobu šnúr PES, POP, PAD a tiež špeciálne materiály KEVLAR, NOMEX, DYNEEMA. Používame technológie prepletanie a pletenie v plochom aj guľatom prevedení do 15 mm priemeru. Naše šnúry dodávame do rôznych segmentov trhu napr horolezectvo, parašutizmus, vojenský sektor, priemysel, textilná výroba apod.

YjhkMT